De T-Cross bouwt voort op hetzelfde MQB A0-platform als de Polo en Seat Ibiza, met dezelfde driecilinder TSI-motoren en de DSG-versnellingsbak als optie. Het belangrijkste verschil met de Polo zit in de hogere zitpositie en iets ruimere kofferbak, wat het model aantrekkelijk maakt voor kopers die een compacte SUV zoeken zonder in te leveren op wendbaarheid.
Sinds de introductie in 2018 is er nog maar één generatie op de markt, aangevuld met een facelift die vooral het interieur en de veiligheidsuitrusting bijwerkte. Voor kopers draait de keuze vooral om de motor en de aanwezigheid van DSG, wat op deze pagina verder wordt toegelicht.
Kies een bouwjaar
28.211 exemplaren van de T-CROSS staan in Nederland geregistreerd, met 2019 als drukste jaargang (5.901 auto's).
Volkswagen T-CROSS in cijfers
28.220
Registraties in Nederland
€ 33.256
Gemiddelde catalogusprijs
1.177 kg
Gemiddeld gewicht
Wat betaal je ervoor
Vraagprijzen van een Volkswagen T-CROSS zoals ze de afgelopen twaalf maanden op occasionsites stonden.
Acht op de tien advertenties zaten tussen deze twee bedragen. Dit loopt over alle bouwjaren heen, dus het bouwjaar verklaart het grootste deel van dat verschil. Kies hieronder een jaargang voor het bedrag van dat jaar.
Gemeten op occasionadvertenties tot en met augustus 2026. Dit zijn vraagprijzen, geen verkoopprijzen.
Nu te koop
Een Volkswagen T-CROSS bij Carvendo, prijzen van 18 augustus.
Volkswagen T-Cross2024 · 43.142 km · benzine · automaat€ 23.940
Volkswagen T-Cross2025 · 18.996 km · benzine · handgeschakeld€ 25.695
Volkswagen T-Cross2025 · 19.391 km · benzine · automaat€ 26.950
Volkswagen T-Cross2025 · 27.606 km · benzine · automaat€ 29.250
Volkswagen T-Cross2025 · 24.286 km · benzine · automaat€ 29.250
Deze auto's staan bij Carvendo, wij verkopen ze niet zelf. Koop je er een, dan ontvangen wij een vergoeding; voor jou verandert de prijs daar niet door.
Brandstofverdeling
Het grootste deel van dit aanbod rijdt op benzine.
Gemiddelde CO2-uitstoot: 113 g/km. Elektrische auto's tellen niet mee in dit gemiddelde, dat is zo berekend.
Op basis van 28.212 registraties.
Terugroepacties
3
Terugroepacties voor de Volkswagen T-CROSS
3
Nog lopend, dus nog niet overal hersteld
821
Auto's geraakt door de grootste actie in Nederland
Het veiligheidsgordel waarschuwingssysteem wordt mogelijk niet geactiveerd door een software fout.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: gemiddeld821 auto's in Nederlandgemeld 2023-08-10MGP230314kosten voor eigenaar: gratis bij dealerDe bestuurder krijgt geen optische en akoestische waarschuwing als op de achterbank een persoon zit die de gordel niet heeft omgegespt.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: gemiddeld100 auto's in Nederlandgemeld 2021-10-19MGP210531kosten voor eigenaar: gratis bij dealerDoor een mogelijk ondeugdelijke lasverbinding kan de gasgenerator niet goed op het uitstroommondstuk van de hoofdairbag zijn bevestigd.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: gemiddeld65 auto's in Nederlandgemeld 2020-03-02MGP200091kosten voor eigenaar: gratis bij dealer
Laatste actie gemeld op 2023-08-10. Een terugroepactie wordt kosteloos uitgevoerd door een merkdealer.
Wat valt op bij de APK
Gebreken die APK-keurmeesters de afgelopen drie jaar vaker constateerden dan gemiddeld bij een personenauto in Nederland. Dit zijn geconstateerde gebreken bij de keuring, geen afkeurpercentage en geen betrouwbaarheidsscore van dit model.
Bandenspanning niet op juiste waarde
31,7%
landelijk 19,5%, hier 12,2 procentpunt vaker
Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af
9,3%
landelijk 3,8%, hier 5,5 procentpunt vaker
Remschijf ernstig gecorrodeerd
4,2%
landelijk 1,5%, hier 2,7 procentpunt vaker
Dimlicht onjuist afgesteld
17,9%
landelijk 16,4%, hier 1,5 procentpunt vaker
Band beschadigd
9,7%
landelijk 9,2%, hier 0,5 procentpunt vaker
Remonderdelen te veel gecorrodeerd
0,8%
landelijk 0,3%, hier 0,5 procentpunt vaker
Bandenspanning op 1 as niet gelijk
2,2%
landelijk 2%, hier 0,2 procentpunt vaker
Gordelsluiting werkt niet
0,5%
landelijk 0,3%, hier 0,2 procentpunt vaker
Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij
3,1%
landelijk 3%, hier 0,1 procentpunt vaker
De as loopt tot 35%. Deze percentages tellen niet op tot honderd: bij één keuring kunnen meerdere gebreken worden opgeschreven.
Op basis van 6.025 APK-keuringen.
Meest voorkomende gebreken (los van het landelijk gemiddelde)
- Bandenspanning niet op juiste waarde · 31,7%
- Dimlicht onjuist afgesteld · 17,9%
- Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm · 13,5% (adviespunt, geen afkeur)
- Band onvoldoende profiel · 12,6%
- Band beschadigd · 9,7%
Generaties
T-Cross · 2018 - heden (facelift 2023)
Gebouwd op het MQB A0-platform, gedeeld met de Polo en Seat Ibiza. De facelift in 2023 bracht een bijgewerkt interieur met een groter digitaal instrumentenpaneel en efficiëntere motoren.
Motorvarianten
1.0 TSI
benzine · 95 pk · 999 cc
Voor overwegend stadsgebruik en beperkt jaarkilometrage een verstandige keuze, mits de onderhoudshistorie van de olieverversing kloppend is gezien de kettingaandrijving van deze motor.
1.0 TSI (110 pk)
benzine · 110 pk · 999 cc
1.5 TSI (met ACT-cilinderuitschakeling)
benzine · 150 pk · 1498 cc
1.6 TDI
diesel · 95 pk · 1598 cc
Bekende zwakke punten
Kettingspanner bij de 1.0 TSI (EA211)
Redactionele observatiekostbaarDe opgeladen driecilinder 1.0 TSI-motor is kettingaangedreven en kan bij achterstallig olieonderhoud een tikkend of ratelend geluid ontwikkelen, met name afkomstig van de kettingspanner.
Speelt vooral bij: Alle T-Cross-uitvoeringen met de 1.0 TSI-motor, met name exemplaren waarbij het olie-interval niet strikt is aangehouden.
- Tikkend of ratelend geluid bij het koud starten van de motor
- Het geluid neemt af zodra de motor op temperatuur is
Kostenindicatie: € 400 - € 1.800
Olie op tijd verversen met de juiste viscositeit en tijdens de proefrit letten op geluid bij koude start.
DSG7 (DQ200) slijtage aan de droge koppelingen
Redactionele observatiekostbaarDe droge zeventraps DSG-bak kan bij achterstallige olieverversing of intensief stadsgebruik last krijgen van slijtage aan de koppelingsplaten en de mechatronica-eenheid die de bak aanstuurt.
Speelt vooral bij: T-Cross-uitvoeringen met DSG7, met name exemplaren die veel in de stad hebben gereden.
- Schokkerig of hortend schakelen bij lage snelheid, vooral bij optrekken vanuit stilstand
- Een korte trilling bij het overschakelen tussen de eerste en tweede versnelling
Kostenindicatie: € 300 - € 2.500
Tijdige olieverversing van de DSG-bak volgens fabrieksinterval controleren.
Infotainmentsysteem kan haperen
Redactionele observatiehinderlijkHet aanraakscherm van de T-Cross staat bekend om incidenteel bevriezen of traag reageren, vooral bij een verouderde softwareversie.
Speelt vooral bij: Alle generaties, vaker gemeld bij bouwjaren van voor de facelift van 2023.
- Scherm reageert traag of bevriest tijdelijk
- Bluetooth-verbinding valt weg tijdens het rijden
Tijdens de bezichtiging het systeem uitgebreid doorlopen en navragen naar de laatste software-update.
Elektrische ramen kunnen haperen
Redactionele observatiehinderlijkDe raammechanismen kunnen na verloop van tijd langzamer worden of halverwege stoppen, meestal door slijtage aan de kabelgeleiding of de raammotor.
Speelt vooral bij: Alle T-Cross-generaties, vaker bij exemplaren van vijf jaar of ouder.
- Elektrisch raam beweegt langzaam of stopt halverwege
- Klikkend geluid tijdens het op- of neerlaten
Kostenindicatie: € 100 - € 400
Tijdens de bezichtiging alle elektrische ramen stuk voor stuk testen.
Onderhoud om op te letten
Distributieketting (TSI-motoren) · Geen vast vervangingsinterval, wel gevoelig voor slijtage bij achterstallig olieonderhoud
Gebruik altijd de door Volkswagen voorgeschreven olieviscositeit om slijtage aan de kettingspanner te vertragen.
DSG-olie en filter · Elke 60.000 km of 4 jaar
Kosten: € 200 - € 350
Sla deze beurt niet over: het is de belangrijkste manier om slijtage aan de mechatronica te vertragen.
Roetfilter (TDI) · Doorlopend, afhankelijk van rijprofiel
Bij overwegend stadsgebruik eerder aandacht nodig dan bij veel snelwegkilometers.
Waar op te letten bij aankoop
Koude start meemaken bij een 1.0 TSI en letten op tikkend geluid
Vroeg signaal van een versleten kettingspanner.
Bij DSG: proefrit bij lage snelheid, let op schokkerig schakelen
Vroeg signaal van slijtage aan de mechatronica van de DSG7-bak.
Infotainmentsysteem uitgebreid doorlopen op bevriezen of traag reageren
Bekend aandachtspunt bij bouwjaren voor de facelift van 2023.
Alle elektrische ramen testen tijdens de bezichtiging
Voorkomt een onaangename verrassing na aankoop.
Onderhoudsboekje controleren op tijdige olie- en DSG-olieverversing
De belangrijkste indicator voor de conditie van motor en versnellingsbak.
Veelgestelde vragen over de Volkswagen T-CROSS
Is de Volkswagen T-Cross betrouwbaar als occasion?+
Over het algemeen wel, aangezien de T-Cross dezelfde beproefde VAG-techniek gebruikt als de Polo. Aandachtspunten liggen vooral bij de kettingspanner van de 1.0 TSI en de DSG-bak bij intensief stadsgebruik.
Moet ik voor de 95 pk of 110 pk uitvoering van de 1.0 TSI kiezen?+
Beide versies zijn technisch identiek qua motorblok, met verschil in afstelling. De 110 pk-uitvoering voelt levendiger aan bij het inhalen op de snelweg, terwijl de 95 pk-versie voor overwegend stadsgebruik ruimschoots voldoende is.
Wat kost onderhoud van een Volkswagen T-Cross?+
Onderhoud zit doorgaans in de middenmoot, vergelijkbaar met een Polo. Reken op enkele honderden euro's per grote beurt, met een extra kostenpost als de DSG-bak aan olieverversing toe is.
Is de T-Cross praktischer dan de Polo?+
De T-Cross biedt een iets grotere kofferbak en een hogere zitpositie dan de Polo, terwijl de buitenafmetingen vergelijkbaar blijven. Voor wie de hogere instap waardeert zonder in te leveren op wendbaarheid, is dat een duidelijk voordeel.
Is de dieselversie van de T-Cross nog interessant?+
De 1.6 TDI is beperkt leverbaar geweest en inmiddels minder gangbaar op de occasionmarkt. Voor de meeste kopers met overwegend stadsgebruik is een benzineversie tegenwoordig een praktischer keuze.
Is de T-Cross geschikt als eerste auto?+
De compacte afmetingen en overzichtelijke techniek maken de T-Cross een prima keuze voor starters, al ligt de aanschafprijs door het jongere leeftijdsbereik hoger dan bij een vergelijkbare hatchback. Kies bij voorkeur de 1.0 TSI met handbak voor de laagste kans op storingen.
Waarom verschilt de prijs van een T-Cross met dezelfde motor zo sterk?+
Uitrustingsniveau, de aanwezigheid van DSG en de onderhoudshistorie maken een groot verschil. Een goed gedocumenteerde auto met volledige historie is vaak meer waard dan een vergelijkbaar exemplaar zonder factuuroverzicht.
Laat Hunter een Volkswagen T-CROSS zoeken
Vertel wat je zoekt: uitvoering, bouwjaar, budget. Hunter kamt het occasionaanbod uit en komt terug met exemplaren die erbij passen.
Zoek mijn Volkswagen T-CROSS met Hunter